گروه بازرگانی رادمان
دوشنبه , ۳ آبان ۱۴۰۰
خانه / شکلات ایرانی / فروش عمده شکلات ایرانی درجه یک در بازار داخلی و خارجی

فروش عمده شکلات ایرانی درجه یک در بازار داخلی و خارجی

شکلات از جمله کالاهای پر مصرف خوراکی به شمار می رود. از این نوع محصول، انواع شیرینی جات دیگری را هم تولید می نمایند. در کنار این، فروش عمده شکلات ایرانی و خارجی با بهترین درجه کیفی، از جانب منابع گوناگونی انجام می شود. نوع ایرانی این کالا، به کشورهای متفاوتی نیز ارسال می شود که به شکل فله ای و بسته بندی، این کار صورت می گیرد. اما چگونه مرکز پخش شکلات را بیابیم و از کجا بدانیم که قیمت عمده شکلات چند است؟ در این مطلب به این سوالات، پاسخ خواهیم داد. 

فروش عمده شکلات ایرانی درجه یک در بازار داخلی و خارجی

خرید شکلات ایرانی با کیفیت مناسب در کشور

خرید شکلات ایرانی با کیفیت مناسب در کشورشکلات هایی که توسط شرکت های ایرانی تولید می شوند، در انواع مختلفی به بازار عرضه می گردند. باید به این نکته توجه کرد که کاکائو، گیاه بومی کشورمان نیست و پس ماده اولیه آن از سایر کشورهای دیگر وارد می گردد که در کیفیت های گوناگونی ارائه می شود. شکلات هایی هم که از جانب کارخانه جات تولید می گردند، دارای درجه بندی کیفی متفاوتی هستند. نوع مرغوب این محصول یک سری از ویژگی هایی دارد که در ادامه نوشته حاضر به آن خواهیم پرداخت. اما خرید را باید چگونه و از چه طریق انجام داد؟ 

برای این منظور، در گام نخست نیاز است که به مقدار شکلاتی که نیاز داریم، نگاه کنیم. مثلاً اگر به شکل زیادی می خواهیم این کالا را تهیه کنیم که باید به مراجع تولیدی اصلی سر بزنیم. این منابع، کارخانه جات هستند و نمایندگی های گوناگونی که در گوشه و کنار کشورمان فعالیت می کنند. از این طریق می شود خرید عمده شکلات ایرانی با کیفیت مناسب را تهیه کرد. در کنار این، خرید جزئی را که حتی از سوپر مارکت های هر محله ای نیز می شود انجام داد. پس نوع خرید یکی از موارد اصلی می باشد. 

البته می شود با مراجعه به سایت های مختلف اینترنتی نیز شکلات ارزان قیمت را با بهترین کیفیت به دست آورد. سایت های زیادی در این عرصه فعالیت می کنند. 

فروش شکلات کیلویی ایرانی در بازار داخلی

فروش شکلات کیلویی ایرانی در بازار داخلیفروش شکلات کیلویی ارزان ایرانی در بازار داخلی، اصولاً به شکل فله ای صورت می گیرد. این محصول را می شود از شیرینی فروشی ها، فروشگاه های محصولات غذایی و حتی آجیل و خشکبار فروشی ها نیز به دست آورد. با مراجعه به نمایندگی شکلات ارزان هم می شود به هر مقدار و حجمی که خواسته باشیم، کالا را تهیه کنیم. 

خلاصه این که، مراجع و منابع بسیار زیادی در کشورمان وجود دارند که شکلات را به گونه کیلویی عرضه می دارند. خریداران این نوع از شیرینی، طیف وسیعی از جامعه هستند. از کارگاه های شیرینی پزی گرفته تا افراد عادی جامعه این شکلات ها را تهیه می کنند. باید در مورد این گونه از شکلات ها گفت که سعی کنید، از مراکز معتبر آن را بخرید. 

به این شکل قادر خواهید بود که بهترین مارک شکلات را به دست آورید. عموماً برندهای معتبر، محصولات شان را با درجه کیفی بالا و همچنین کاملاً بهداشتی عرضه می دارند. در این خصوص نیز مسئله، بهداشتی بودن و این که در چه جایی نگه داری می شود هم مهم است؛ زیرا که شکلات از جمله محصولات غذایی فاسد شدنی می باشد. 

در کل، فروش شکلات به این طریق را بسیاری از عرضه کنندگان انجام می دهند. آن ها عرضه شکلات کیلویی را به این دلیل که ارزان تر است، در دستور کار خود قرار می دهند. 

خریدار شکلات کاکائوی ایرانی در بازار جهانی

خریدار شکلات کاکائوی ایرانی در بازار جهانیشکلات هایی که در ایران تولید می شوند، به کشورهای خارجی نیز عرضه می گردند. شرکت های تولیدی و تجاری، از جمله منابعی هستند که این محصول را برای صادرات آماده می نمایند و سپس ارسال می کنند. آنان سعی می نمایند تا محصولاتی را که به بازار جهانی عرضه می کنند، از کیفیت لازم برخوردار باشد. 

شکلات های ایرانی در بازارهای بسیاری از کشورها، خریداران خاص خود را دارد. این کالا، به دلیل ارزان بودن و همچنین کیفیت مرغوب، مشتریان زیادی در سال های اخیر پیدا کرده است و در ضمن، صادر کنندگان نیز نبض بازارهای خارج از مرزها را به درستی در دست گرفته اند. صادرات شکلات به این کشورها صورت می گیرد: 

 • قطر 
 • ایتالیا 
 • روسیه 
 • عراق 
 • افغانستان 
 • و غیره 

فروشنده شکلات سفید ایرانی در بازار

فروشنده شکلات سفید ایرانی در بازارشکلات ها در دو نوع اصلی به بازار عرضه می شوند. شکلات های دارک یا سیاه که دارای خلوص ۹۹% هستند و شکلات هایی که به لایک یا سفید مشهور می باشند. در تولید این نوع از محصول، از درصد کمی از کاکائو استفاده می گردد که چیزی بالاتر از ۱۰% است. این شکلات، بیشتر به رنگ سفید و یا متمایل به قهوه ای کم رنگ ارائه می گردد. 

فروشندگان چنین محصولاتی، عموماً آن را به صورت بسته بندی شده یا فله ای در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. از این عرضه کنندگان می شود خرید تخته ای و یا به شکل قطعه های کوچک را هم تهیه کرد. شکلات های سفید، شیر بیشتر دارند و که به همین دلیل مزه اغلب آن ها تا اندازه زیادی شیر را می دهد. در هر صورت، این گونه از کالا هم خریداران و طرف داران خاص خود را دارد. اما برخی نیز این محصول را در زمره شکلات قرار نمی دهند و آن را بیشتر دوست دارند که فرآورده های کاکائویی بنماند. 

در هر صورت، شکلات سفید ایرانی را برندهای متفاوتی وارد بازار می نمایند که هر یک از آن ها دارای طعم ها به خصوص خود است و در عین زمان، به اشکال مختلفی نیز عرضه می شود. عموماً این گونه از محصول در بسته هایی ارائه می گردد که از یک لایه زر ورق و همچنین لایه دیگر کاغذ مخصوص به فروش می رسند. 

فروشگاه انواع شکلات تلخ‌ تخته ای درجه یک

فروشگاه انواع شکلات تلخ‌ تخته ای درجه یکشکلات تلخ رنگی تیره دارد و در همین حال از درصد بیشتر کاکائو برخودار می باشد. به این نوع شکلات، دارک هم می گویند که در شکل های ظاهری و بسته های گوناگونی عرضه می شوند. نوع تخفه ای این نوع از شیرینی، از جانب فروشگاه های مختلفی ارائه می گردد که در بازار به راحتی قابل دسترس می باشند. از آن ها می توان خرید شکلات روسی را هم انجام داد که از جمله بهترین ها به شمار می رود. در هر صورت، نوع درجه یک این محصول دارای یک سری از ویژگی های می باشد. 

مثلاً برای تولید آن از کره کاکائو استفاده می کنند. به نحوی می شود گفت که این کره، جزء اصلی شکلات های تلخ به شمار می رود و برخی از سازندگان متأسفانه از کره های حیوانی و جایگزین استفاده می نمایند که به کیفیت محصول لطمه ای جبران ناپذیر وارد می کند و به شکل می شود مدعی شد که از کیفیت آن به شدت کاسته می شود. 

در همین حال، کسانی که شکلات خورهای حرفه ای هستند، از طریق، چشیدن، بوییدن و همچنین رنگ، محصول اصل را از تقلبی تشخیص می دهند. 

با همه این ها، منظور از گریز زدن به کیفیت شکلات های تلخ این بود که شما نیز بایستی برای تهیه این محصول، به فروشگاه های معتبر سر بزنید. 

پخش کننده شکلات ایرانی با طعم های مختلف

پخش کننده شکلات ایرانی با طعم های مختلفشرکت های تولیدی ای که در زمینه ساخت شکلات ها فعالیت می نمایند، مسوولیت پخش آن را هم به دوش دارند. آن ها به طرق مختلفی این کار را انجام می دهند و محصولات شان را به صورت زمینی و هوایی به نقاط گوناگونی از کشور ارسال می کنند. قابل ذکر است که این شرکت ها هر کدام دارای شعبی نیز در بیشتر کلان شهرها می باشند و از این طریق نیز توزیع محصولات شان را به خوبی انجام داده و سعی می نمایند تا در تنوع بالایی نیز این کار را بنمایند تا بهتر بتوانند شکلات را به فروش رسانند. 

روی هم رفته، می شود با مراجعه به شرکت هایی که در کار پخش شکلات ایرانی هستند، در این طعم ها، کالا را به دست آورد: 

 • شکلات در طعم بادام 
 • شکلات در طعم فندق 
 • شکلات در طعم گردو 
 • شکلات در طعم تلخ 
 • شکلات با طعم ترش 
 • و غیره 

تولید کننده شکلات میوه ای میوه ای ایرانی در تبریز

تولید کننده شکلات میوه ای میوه ای ایرانی در تبریزیکی از شهرهایی که در آن شکلات به صورت گسترده ای تولید می شود، تبریز است. به نوعی بخش شمال غربی کشورمان، خواستگاه این محصول به شمار می رود. در هر حال، به دلیل شهرت زیادی که در شیرینی پزی مردمان این بخش از ایران دارند، می توان با قاطعیت گفت که آن ها در تولید شکلات هم یدی طولانی دارند. 

در تبریز، شرکت های گوناگونی فعالیت می کنند که در کار تولید شکلات میوه ای می باشند. آن ها در طعم ها موزی، پرتقالی، کیوی، سیب، هلو و غیره شکلات ها را ساخته و سپس به صورت بسته بندی های کوچک و بزرگ، وارد بازار می نمایند. 

فروش شکلات فله ای و بسته بسته شده هم از جانب همین تولید کنندگان صورت می گیرد. بی تردید شما نیز در آجیل فروشی ها و همچنین شیرینی فروشی ها، دیده اید که شکلات ها به صورت فله ای ارائه می شوند؛ برخی از آنان را کارخانه جات تبریز تولید کرده اند و وارد چرخه داد و ستد نموده اند. 

شرکت وارد کننده شکلات ایرانی

شرکت وارد کننده شکلات ایرانیبرخی از شرکت هایی در ایران وجود دارند که در کار صادرات و وادات انواع محصولات غذایی می باشند. آن ها شکلات را نیز از کشورهای گوناگونی خریداری کرده و به اشکال مختلفی وارد بازار می نمایند. 

این شرکت ها با در نظر گرفتن بازار، محصول را از برندهای گوناگونی تهیه می کنند و سپس اقدام به وارد کردن آن از مرزهای قانونی می نمایند. بی تردید شما نیز در مراکز فروش، به شکلات هایی برخورده اید که خارجی هستند. البته در حال حاضر، خرید چنین محصولاتی با شرایط ارزی ای که پیش آمده، چندان به صرفه نمی باشد؛ زیرا که گران تر از محصولات مشابه ایرانی هستند. 

در کل، داد و ستد و بازرگانی، نیاز به صادارت و واردات دارد و به این ترتیب است که بازار از رونق و تنوع بیشتر برخوردار خواهد شد. 

صادرات شکلات ایرانی به کشور های آسیایی

صادرات شکلات ایرانی به کشور های آسیاییشکلات هایی را که کارخانه جات ایرانی تولید می نمایند، به مقصد کشورهای آسیایی بیشتر صادر می شوند. 

در این خصوص پیش از این نیز بحث نمودیم. در کل، شرکت های بازرگانی شکلات عمده فروشی، کالای خود را به کشورهای حوزه خلیج فارس و همچنین سایر همسایه گان دیگر صادر می نمایند. آنان خرید عمده شکلات فله و بسته بندی شده را از کارخانه جات انجام می دهند و سپس به کشورهایی که هدف هستند، می فرستند. 

در بالا به چند کشور اشاره کردیم. در هر صورت، این محصول به دلیل استفاده زیادی که دارد، مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان خارجی قرار گرفته است. از سوی دیگر، صادر کنندگان سعی می کنند تا نوع مرغوب کالا عرضه کنند که این باعث می شود فروش بهترین داشته باشند. 

بازار عمده فروشی شکلات ایرانی ارزان در پایتخت

بازار عمده فروشی شکلات ایرانی ارزان در پایتختاگر سری به بازار شکلات تهران بزنید، انواع برندهایی را مشاهده خواهید کرد که در گوشه و کنار کشورمان تولید می شود. 

عمده فروشی شکلات ایرانی را عموماً مراجع رسمی انجام می دهند که شامل نمایندگی شرکت های تولید کننده نیز می شود. با مراجعه به آن ها می توان لیست قیمت شکلات را به صورت کلی نیز به دست آورد. طبعاً عرضه به این شکل، سبب می شود تا هزینه ها کاهش یابد. 

بیشتر کسانی که به بازار تهران سر می زنند و خرید عمده را انجام می دهند، شیرینی پزان و همچنین فروشندگان جزئی این محصول می باشند. 

بازاریابی شکلات کادویی ایرانی با بسته بندی های جدید و متنوع

بازاریابی شکلات کادویی ایرانی با بسته بندی های جدید و متنوعحتماً شما نیز تا کنون شکلات های کادویی را خریداری کرده و یا دست کم آن را در فروشگاه های متعددی مشاهده نموده اید. این گونه از شکلات، بیشتر برای هدیه دادن تولید می شود. در این خصوص نیز باید گفت که این محصول نیز از کیفیت های مختلفی برخوردار است که به طعم و همچنین درصد خلوص آن بر می گردد. 

با همه این ها شکلات های کادویی، دارای بسته بندی های جذاب، چشم نواز و متنوعی می باشند که به برخی از آن ها اشاره می کنیم: 

 1. شکلات کادویی روبان دار 
 2. شکلات کادویی جعبه فلزی 
 3. شکلات کادویی طرح بابانوئل 
 4. شکلات کادویی مدل گوزن 
 5. شکلات کادویی مدل تدی 
 6. و غیره 

نمایندگی شکلات ایرانی مغزدار ترکیه در اصفهان

نمایندگی شکلات ایرانی مغزدار ترکیه در اصفهاندر استان های گوناگون کشورمان به خصوص اصفهان، می توان نمایندگی هایی را پیدا کرد که در آن شکلات های ایرانی مغز دار عرضه می شوند. از این شعب می شود قیمت انواع شکلات را به دست آورد و همچنین این محصول را در طعم های مختلفی تهیه کرد. 

شکلات های مغز دار، عموماً محصولاتی هستند که در آن از مغزهای خشکبار استفاده می شود. مثلاً از پسته، گردو، فندق و … در ساخت آن کار می گیرند. در هر حال، می توان به مراجعه به نمایندگی شرکت های تولید کننده، بهترین های این نوع شکلات را تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798

مطلب پیشنهادی

فروش شکلات های ایرانی

مرکز فروش عمده شکلات های ایرانی

مرکز فروش شکلات های ایرانی نیاز مشتریان عمده و تاجران سراسر کشور را فراهم نموده …