گروه بازرگانی رادمان
دوشنبه , ۲۷ دی ۱۴۰۰
خانه / شکلات الیت / خرید عمده شکلات کادویی الیت دراژه

خرید عمده شکلات کادویی الیت دراژه

شکلات کادویی الیت با مدل های دراژه و جعبه های فلزی، یکی از بهترین مدل هایی است که امکان خرید عمده اینترنتی آن وجود دارد. ارائه قیمت های عمده نمایندگی در این سایت، امکان حذف واسطه ها را فراهم ساخته تا با بیشترین حاشیه سود، بتوانید برروی این شکلات های خارجی ترکیه ای فعالیت نمایید و انواع دیگر شکلات های پذیرایی، فانتزی و کادویی نیز برای فروش عمده ارائه می شوند.

بسته بندی کادویی شکلات، یکی از مهم ترین بخش هایی می باشد که به جذب مخاطب کمک می نماید و امروزه با وجود فعالیت برندها و شرکت های شکلات سازی مختلف، تنها برخی از تولید کنندگان هستند که توانسته اند فروش بالایی را به خود اختصاص دهند.

شکلات سازی الیت ترکیه به عنوان یکی از این مارک هایی است که بهترین شکلات ها را تولید می نماید اما شناخت این محصولات، برای خرید عمده شکلات خارجی از اهمیت بالایی برخوردار است.

انواع شکلات الیت ترکیه

محصولات شکلات سازی الیت، شامل:

 1. شکلات کادویی
 2. شکلات پذیرایی
 3. شکلات دراژه ای
 4. شکلات فانتزی
 5. شکلات مغزدار
 6. شکلات قلبی
 7. شکلات فروشگاهی
 8. شکلات بار
 9. شکلات شاخه گل رز
 10. شکلات ویفری
 11. شکلات ترافل
 12. شکلات تخم مرغی
 13. شکلات قاشقی

محصولات شکلات معرفی شده از شرکت الیت، دارای بسته بندی های متنوعی می باشد و این ها دسته بندی های کلی انجام شده برای این شکلات ها به حساب می آیند.

به طور مثال در خصوص شکلات های کادویی این شرکت، می توان تنوع بسیار گسترده ای را معرفی نمود و بهترین شکلات های کادویی لوکس را شامل می شود.

شکلات کادویی الیت

شکلات کادویی الیت مدل دراژه

یکی از بهترین بسته بندی های ارائه شده برای شکلات کادویی الیت که برای خرید عمده شکلات ، مربوط به مدل دراژه آن می باشد و این شکلات کادویی به صورت جعبه فلزی و مقوایی ارائه شده است.

شکلات کادویی الیت جعبه فلزی روبان دار نقره ای و طلایی و شکلات های مدل پرستیژ و جعبه روبان دار از جمله نمونه هایی هستند که داخل آن ها از شکلات های دراژه ای مغزدار استفاده می شود.

جعبه های فلزی شکلات کادویی الیت دارای وزن ۲۵۰ گرمی، با ترکیبی از دراژه های تلخ، سفید و شیری می باشند.

شکلات کادویی پرستیژ هم با وزن ۴۰۰ گرمی خود، ترکیبی از دراژه های متنوع با رنگ بسته بندی سبز و قهوه ای بوده و نمونه جعبه کادویی روبان دار نیز شامل ۲۰۰ گرم دراژه مغزدار می باشد.

شکلات کادویی الیت

قیمت شکلات ترافل الیت

شکلات ترافل هم یکی از دیگر محصولات شرکت شکلات سازی الیت می باشد که شامل بسته بندی های زیر است:

 • شکلات ترافل میکس بدون گلوتن
 • شکلات ترافل مدل کالکشن ۲۵۲ گرم
 • شکلات ترافل ۱۳۵ گرم
 • شکلات ترافل سه عددی
 • شکلات ترافل فنسی ۱۸۰ گرم
 • شکلات ترافل ۲۲۵ گرم

تمامی این شکلات های کادویی لوکس به صورت مستقیم از این مرکز عرضه می شود و ضمن ارتباط خود با واحد فروش، می توانید قیمت های آن را کسب نموده و برای خرید عمده شکلات نیز اقدام نمایید.

منبع: ایران شکلات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798

مطلب پیشنهادی

قیمت آنلاین شکلات کادوئی با تخفیف استثنایی در سایت های معتبر

فروش شکلات کادوئی به صورت عمده موجب کاهش قیمت تمام شده خرید برای مشتریان خواهد شد. قیمت انواع شکلات در بازار بر اساس فاکتورهای مختلفی سنجیده می شود که از مهم